Nano postřik - ochrání Vaše zdraví

Technologická příprava

Samotný proces aplikace provádíme bez zakrývání vybavení interiérů, takřka bez omezení provozu. Nano suspenze je pro zdraví člověka naprosto bezpečná, což dokazují test reporty od hygienických institucí v ČR. Proces aplikace je velmi rychlý díky postřikové technologii, kterou jako jediní v ČR používáme.

Přímá fixace nano suspenze při jediném nástřiku

Aplikovaná suspenze se pokrytím zformuje v tenkou, neviditelnou vrstvu (film) na tvrdém povrchu. Vznikají tzv. EcoActive povrchy.Na povrchu měkkém jako je tkanina, koberec, suspenze penetruje dovnitř vláken a následně pokrývá jejich povrch. Aplikace zasychá téměř okamžitě. Pouhých 10 minut trvá, než se vytvoří velmi odolná - tvrdá vrstva o tvrdosti 4H a spustí se proces fotokatalýzy. Mimochodem, tvrdost laku na karoserii automobilu se rovná 2H. Aplikace odolává působení běžných chemických a čistících látek.

Je však zapotřebí dodržet jednoduchá poaplikační opatření, aby byla garantována účinnost nano suspenze. Plochy, které byly ošetřeny Zeleným štítem, se nesmí po dobu 48 hodin omývat vodou nebo jakýmkoliv čistícím prostředkem. Po tuto dobu je zapotřebí zabránit poškrábání ošetřených povrchů či jejich leštění.

Elektrostatický aplikační systém produkuje vysoce nabité kapky NANO suspenze s použitím unikátní indukční elektrody. Výsledkem je, že kapičky mají sílu přitažlivosti 75-90 krát větší než je gravitace. Kapky se dokáží díky elektrostatice pohybovat i opačným směrem proti gravitaci a dorazí tak i na ta nejméně dostupná místa či trhliny.

Náš kalibrovaný systém představuje revoluci mezi aplikačními systémy. Proud vzduchu spolu s elektrostatikou a velikostmi kapek 12-15 mikronů zaručí dokonalou postřikovou aplikaci.

Na kalibraci těchto postřikových technologií se zaměřením na úpravu pro použití nano částic o rozměrech 2-3 nm se podílel tým technologů.

Společně s našimi partnery v rámci projektu Zelený štít používáme tuto aplikační technologii jako JEDINÍ NA SVĚTĚ.Při použití naší postřikové technologie dosahujeme těchto mimořádných efektů:

  • 100% pokrytí ploch a jejich povrchů
  • pevnější přilnutí nano částic k povrchům
  • rychlejší reakční doba ve srovnání s konvenčními technologiemi

Stáhnout dokument pokyny aplikace


© Nano Clean Service / Most 43401, Albrechtická 630/594